Діагоналі ромба 6 і 8 м.знайти площу подібного ромба за периметром 80 м


Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Никита.
Півдіагоналі відповідно 3 і 4, тоді є єгипетскі трикутники , ук яких гіпотенуза (сторона нашого ромба) є 5
периметр= 5*4=20
периметр подібного в 4 рази більше, відповідно всі виміри в 4 рази більші. отже і діагоналі будуть 4*6 і 4*8
площа = 4*6*4*8/2=384

наче так...