Висота трикутної піраміди - 9 см, а площа основи - 42 см2. Обчислити об'єм піраміди.


Ответы на вопрос

Отвечает Дроганов Артем.

Ответ:

V=126cм³

Объяснение:

V=H*S/3=9*42/3=126см³