периметр чотирикутника доривнює 76 метрив. Знайти сторони чотирикутника ,якщо вони видносяться як

2:5:4:8. Допоможить будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Акмурзанов Алмас.

Объяснение:

Незай коефіцієнт пропорційності буде k, тоді 2k+5k+4k+8k=76

19k=76

k=4

Отже перша сторона дорівює 4×2=8; друга 4×5=20;

третя 4×4=16;

четверта 4×8=32