Знайдіть величину кута A, якщо для сторін трикутника ABC виконується рівність a^2=b^2+c^2+bc


Ответы на вопрос

Отвечает Таранов Миша.

По теореме косинусов :

a^2=b^2+c^2-2bc\cos \angle A

Подставив условие a^2=b^2+c^2+bc, получим

bc=-2bc\cos \angle A\\ \\ \cos \angle A=-0.5\\ \\ \angle A=120^\circ