у паралелограмі ABCD угол А=60 градусів,висота BK ділить сторону AD на відризки АК=4корнів із3 см і

DK =16 см.Знайдіть BD

Ответы на вопрос

Отвечает Коршунов Александр.

Розглянемо прямокутний трикутник ABK(∠AKB=90°):

           \tt tg 60^\circ =\dfrac{BK}{AK}~~~\Rightarrow~~~ BK=AK\cdot tg 60^\circ=4\sqrt{3}\cdot \sqrt{3}=12 см.


Розглянемо тепер прямокутний трикутник BDK(∠BKD=90°).

За теоремою Піфагора:

               \tt BD=\sqrt{BK^2+KD^2}=\sqrt{12^2+16^2}=20 см.




Відповідь: 20 см.


Отвечает Тарасова Ольга.
Ось відповідь на листочку(шукав все за теоремою Піфагора)