Знайти кути трикутника якщо їх градусні міри відносяться як 3 : 7 : 8 (Даю 20 баллов)


Ответы на вопрос

Отвечает Улуэр Ирэм.
У трикутника градусна міра всіх кутів = 180°
1)3+7+8=18
2)180/18= 10
3)10*3= 30°(перший кут)
4)10*7=70°(другий кут)
5)10*8=80°(третій кут)
Відповідь: 30°,70°,80°