Сторони трапеції дорівнюють 7 і 12 см.Чому дор Р трапеції,якщо в неї можна вписати коло?


Ответы на вопрос

Отвечает Жильцов Александр.

Если в трапецию можно вписать окружность,то сумма её боковых сторон равна сумме оснований.Отсюда следует, что P=2*(7+12)=2*19=38(см).

Ответ: 38 см

___________________________________________

Якщо в трапецію можна вписати окружність,то сума її бічних сторін дорівнює сумі підстав.Звідси випливає, що P=2*(7+12)=2*19=38(см).

Відповідь: 38 см