Сторони трикутника пропорційні числа 7,24 і 25. Доведіть, що данийтрикутник прямокутний.


Ответы на вопрос

Отвечает Собинин Данила.
За теоремою ПІФАГОРА
7*7(катет)+24*24(другий катет)=25*25(гіпотенуза)
49+576=625
625=625