Висота BM рівнобедренного трикутника ABC (AB = AC) ділить сторону AC на відрізки AM = 15 см і CM =

2 см. Знайти основу BC трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Фаттахова Аля.

в ΔАВМ з т. Піфагора ВМ²=АВ²-АМ²=17²-15²=289-225=64, ВМ=8

В ΔВМС за т.Піфагора ВС²=ВМ²+МС²=8²+2²=64+4=68, ВС=√68=2√17