У рівнобедреному трикутнику основа відноситься до бічної сторони як 2:5,а їх різниця дорівнює 9

дм.Обчисліть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Семиглазов Илья.
За відеошенням бічні сторони рівні 5х,основа рівна 2х
Значить периметр дорівнюватиме 12х.
Різниця бічної сторони і основи рівна 9дм=90см
Звідси 5х-2х=90см
3х=90см=>х=30см
Периметр=12х=12*30=360см