знайти кути рівнобедреного трикутника , якщо величина одного з них - 80° . скільки розв'язків має

задача​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Дарья.
2 розв'язання.
1-й
Якщо при основі 80*, тоді 80*2=160
180-160=20°
В:20,80,80.
2-й. Якщо 80° не при основі.
180-80=100°
100/2=50°
В:50,50,80.

P.s. не забудь зробити кращу відповідь. Дякую