У трикутнику АВС відомо, що АВ=10 см, Вс= 6 см і кут В= 60 градусів. Знайти сторону АС


Ответы на вопрос

Отвечает Салимов Азиз.

т. косинусов.

AC² = AB² + BC² - 2 * AB * BC * cos B

AC² = 10² + 6² - 2 * 10 * 6 * cos 60°

AC² = 100 + 36 - 120 * 1/2

AC² = 136 - 60

AC² = 76

AC = \tt\displaystyle 2\sqrt{19}

Ответ: \tt\displaystyle 2\sqrt{19}