Дві сторони трикутника дорівнюють 8 см і 5 см, а кут між ними 45 градусів. Знайдіть площу

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Сеславинская Анастасия.
S=1\2 * 8 * 5 * sin45 = 20 * √2\2 = 10√2 см²