У прямокутному трикутнику АВС( /_С=90°) відомо,що АВ=15 см, sin A=0,6. Знайдіть катер ВС.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
BC=AB*sin A
BC=15*0,6=9