Кути при основі трапеції дорівнюють 68° і 74°. Визначити кожний з інших кутів


Ответы на вопрос

Отвечает Екимов Дмитрий.

Дано: КТРМ - трапеція, ∠К=68°, ∠М=74°.

Знайти ∠Т, ∠Р.

Сума кутів трапеції, прилеглих до бокової сторони, становить 180°.

Тому ∠Т=180-68=112°, ∠Р=180-74=106°.

Відповідь: 112°, 106°.