Складіть рівняння реакції повного окиснення етану , метану та пропану та вкажіть суму всіх

коефіцієнтів у ньому

Ответы на вопрос

Отвечает Xubutia Irakli.

2C2H6 +7O2= 4CO2+ 6H2O -етан
Сума коеф.-19

СН4+2О2=СО2+2Н2О. -метан
Сума конф.-6

С3Н8 + 5О2=3СО2+ 4Н2О. -пропан
Сума коеф.-13