Помогите СРОЧНО НУЖНА, хоть что-то:  Звкінчи рівняння хімічних реакцій: FeCI³+...⇒Fe(OH)³+...

Fe+...⇒FeCI₂+... Na₂CI₃+...⇒NaCI+... Fe(OH)₃⇒...+H₂O BaO+P₂O₅ ⇒... AI+S⇒... ...+KOH⇒K₂ZnO₂+... Задача При окиснені порошку мідія киснем утворився купрум 2 оксид з масою 32г.. Яка маса мідія окиснелась?

Ответы на вопрос

Отвечает Павленко Лев.

FeCl3+NaOH=Fe(OH)3+NaCl

Fe+ZnCl2=FeCl2+Zn

?????

Fe(OH)3=Fe+3H2O

?????

??

 

Отвечает Коршков Никита.

FeCI3+3NaOH⇒Fe(OH)3+3NaCl

Fe+2HCl⇒FeCI₂+H2

Na₂O+2HCl⇒2NaCI+H2O...

2Fe(OH)₃⇒Fe2O3+3H₂O

3BaO+P₂O₅ ⇒Ba3(PO4)2

AI+S⇒Al2S3...

Zn(OH)2+2KOH⇒K₂ZnO₂+2H2O