Обчисліть масу води що містить 150г розчину з масовою часткою цукру 14%


Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьева Кира.
Дано
m(ppa) =150 g
W(сах) =14%
-------------------
m(H2O)-?
m(сах) = 150*14% / 100% = 21 g
m(H2O) = 150-21 = 129 g
ответ 129 г