Вкажіть формули речовини, співвідношення між масами хімічних елементів у якій становить 3:8 А. SO2

Б. SO3 В. CO2 Г. NO2

Ответы на вопрос

Отвечает Вельсовский Михаил.

Ответ:

В) СО2

Объяснение:

С=12

О2 =32

С = 12/4=3

О2=32/4=8

3:8