Скільки літрів етилену (C2H4) можна добути з 230 г етилового спирту (C2H5OH), якщо його масова

частка 80%.

Ответы на вопрос

Отвечает Харьковский Андрей.

C2H5OH = C2H4 + H2O

m(C2H5OH) = 230*80% / 100% = 184 г

n(C2H5OH) = m/M = 184/46 = 4 моль

За уравнением реакции : n(C2H5OH) = n(C2H4) = 4 моль

V(C2H4) = n*Vm = 4*22.4 = 89.6 л