Дуже потрібно!!!напишіть рівняння реакції: азот= літій нітрид= амоніак= амоній хлорид= амоній

гідроген карбонат= амоній карбонат = амоніак

Ответы на вопрос

Отвечает Аксеневич Влада.
1)6Li+N2=2Li3N
2)Li3N+3H2O=3LiOH+NH3
3)8NH3+6HCl=6NH4Cl+3H2
4)NH4Cl+NaHCO3=NH4HCO3+NaCl
5)NH4HCO3+NH3=(NH4)2CO3
6)(NH4)2CO3=CO2+2NH3+H2O