При взаємодії 1,2 двохвалентного металу з сульфатною кислотою виділяється газ об'ємом 1,12 л. який

це метал

Ответы на вопрос

Отвечает Драган Диана.
1,2                             1,12
Ме+Н2SO4=MeSO4+Н2
х                                   22,4
х=1,2·22,4÷1,12=24
Відповідь:магній