При спалюванні 4,2 г невідомого вуглеводню утворилося 5,4 г води . Маса 1л дорівнює 1,875г.Визначте

формулу вуглеводню.

Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольская Алина.
Знаходимо масу вуглеводню 

1л----------------------1,875 г
22,4л-------------------х г
х=22,4*1,875=42
Є загальні формули:підставляєм в кожну
СnH2n+2=14n+2=42  14n=42+2 не підходить
CnH22n=14n=42 n=3 підійшло формула С3Н6 пропен
CnH2n-2=14n-2
CnH2n-6=14n-6