Відносна молекулярна маса оксиду елементу з групи головної підгрупи= 278. Визначте елемент та

запишіть його назву

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьева Наталья.

R2O3

M(O3)=16*3=48

M(R)=(278-48)/2=115

R=In--індій