Обчисліть масу солі, що утвориться під час взаємодії карбон(VI) оксиду обємом 4,48л (н.у.) з натрій

гідроксидом

Ответы на вопрос

Отвечает Насибова Карина.
NaOH + CO2 = NaHCO3

4.48/22.4 = x/84;

x = (4.48*84)/22.4 = 16.8 грамм