У результаті прожарювання кристалогідрату кальцій хлориду масою 37,9 г добули 19,2г безводної солі.

визначте формулу кристалогідрату

Ответы на вопрос

Отвечает Чеснов Александр.

Улетело воды: 37,9-19,2=18,7 г или 1,04 моль. Осталось хлорида кальция 19,2 г или 19,2/М=0,17моль. Тогда на 1 моль хлорида кальция приходиться 1,04/0,17=6 моль воды: CaCl2*6H2O