Вкажіть об’єм вуглекислого газу який утворився внаслідок спалювання 6 моль пропану


Ответы на вопрос

Отвечает Шагаев Максим.
Дано:
n (C3H8) = 6 моль
V (CO2) - ?


C3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H2O
6 моль ⠀ ⠀ ⠀ n моль

1) n (CO2) = 3*6 = 18 моль
2) V (CO2) = 18*22,4 = 403,2л