Під час спалювання бутану С3Н8 масою 44 г утворилися вуглець масою 132 г і вода масою 72

г.Обчисліть масу кисню,що прореагував.

Ответы на вопрос

Отвечает Белоконь Гена.
C3H8+5O2=3CO2+4H2O
Складається пропорція: над C3H8 ставиш 44 (це тобі дано в умові) під 44 (атомна маса C3H8). Над 5O2 ставиш х (те що тобі подрібно найти) і під 5*16 (5 - коефіціент; 32 арелятів)
х=44*5*32/44=5*32=160г