У 25 г води розчинили 15 г калій гідроксиду, яка масова частка розчиненої речовини у розчині?


Ответы на вопрос

Отвечает Репецький Євген.

25+15=40 г раствора
W=m вещества\m раствора
W=15/40= 0,37.
Если в процентах то 37%

Отвечает Гуцуляк Саша.

Дано:
m(H2O) = 25 r
m(KOH) = 15 r
Знайти:
ω(КОН)-?

Знаходимо масу розчину лугу:
m(p.KOH) = m(H2O)+m(KOH) = 25 г+15 г = 40 г
Знаходимо масову частку калій гідроксиду:
ω(KOH) = 15 г/40 г = 0,375 або 37,5%
Відповідь: 37,5%