Обчисліть масу карбон(4) оксиду, яка виділяється під час згоряння 75 г етану, що описують

рівнянням: 2C2H6(г) + 702(г)=4CO2()+6H2O(г)

Ответы на вопрос

Отвечает Филимонов Алексей.
2C2H6+7O2=4CO2+6H2O
M(C2H6)=30\M(CO2)=44г/моль
n(C2H6)=75/30=2,5моль
nC2H6:nCO2=2:4=1:2
n(CO2)=2,5*2=5моль
m(CO2)=44*5=220г