Даю 10 б пожалуйста, очень нужен ответ. Обчисліть ступінь окиснення Хрому у сполуці, масові частки

елементів у якій відповідно становлять: Са – 26,53%; Сr – 35.37%, О – 38.1%.

Ответы на вопрос

Отвечает Маслов Данила.
В умові задачі не кальцій, а калій!
w(К)=  26,53%;
 w(Сr)=  35.37%,
 w(О)=  38.1%.
формула
n=m/M    якщо взяти 100 г речовини , то в ній буде міститись 26,53 г К, 35,37 г Cr. 38,1 г О. Тому знайдемо кількості моль і їх співвідношення
К:Cr:O=26,53/39 : 35,37/52 : 38,1/16 =0,68 :0,68:2,38=1:1:3,5= 2:2:7

К
⁺₂Cr⁺⁶₂O⁻²₇