Обчисліть кількість речовини вуглекислого газу Co2 масою 2,2г.


Ответы на вопрос

Отвечает Мырзаев Шерхан.
Кількість(нью) = m/M=2,2г/44гг/моль= 0,05моль
М(СО2)=44г/моль
кількість вуглекислого газу дорівнює 0,05 моль