При взаємодії літію з водою виділилося 5,6 літрів водню яка маса води вступила у реакцію.


Ответы на вопрос

Отвечает Кострыкина Виктория.

2Li+2H2O=2LiOH

Mr(H2O)=18*2=36

V(H2)=5.6л

m(H2O)= 5.6л*36/22.4л=9г