Допоможіть рішити задачу..Я тільки вчора прийшла до школи бо була хвора і ми бути брвли з хімії

нову тему а я її не розумію. Обчисліть масу Магнію(OH)2 кількістю 0,8 моль.Визначте число молекул і кожного атому

Ответы на вопрос

Отвечает Андрианов Вадим.
Найдем молярную массу:
M(Mg(OH)2) = 24 + 2*17 = 58 г/моль
найдем массу
m(Mg(OH)2) = 0.8 моль * 58 г/моль = 46.4 г

число молекул:
N(Mg(OH)2) = 0.8 * 6*10^23 = 4.8 *10^23
N(Mg) = 4.8 *10^23
N(O) = 2* 4.8 *10^23 = 9.6 *10 ^23
N(H) = 2* 4.8 *10^23 = 9.6 *10 ^23