Який об'єм кисню(О2) необхідний для спалювання Н2 масою 32 г.Допоможіть будь ласка,буду вдячна


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
32г        V-?
2H2    +O2  =  2H2O
2*2=4г 22,4л
V(O2)=32*22,4/4=179,2(л)
Ответ:179,2л