Скільки атомів та молекул міститься в 5,6 л етану


Ответы на вопрос

Отвечает Жема Андрюха.
Дано:
V (С2Н6) = 5,6 л
Знайти: N (С2Н6)
рішення:
n = V \ Vmn (С2Н6) = 5,6 л \ 22,4 л \ моль = 0,25 моль
N (СО2) = n ∙ Na = 0,25 моль ∙ 6,023 ∙ 10 ² ³ моль [1 -] = 1,5 ∙ 10 ² ³ молекул
Nатомов = 8 ∙ 1.5 ∙ 10 ² ³  моль [1 -] = 12 ∙ 10 ² ³ атомов
відповідь: N (С2Н6) = 1,5 ∙ 10 ² ³ молекул, 12 ∙ 10 ² ³ атомов
Отвечает Свашенко Владислав.
C2H6
n C2H6=5.6/22.4=0.25 моль
N C2H6=0.25*6.*10^23=1.505 *10^23 молекул
Nат=1.5*8=12.04*10^23 атомов.