Написати молекулярні та іонні рівняння реакції Ca(HCO)2+Ca(OH)=?


Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.
1)Ca + 2Н2О = Са (ОН) 2 + Н2 
Са (ОН) 2 + 2СО2 = Са (НСО3)2 
Са (НСО3)2 = СаСО3 + СО2 + Н2О 
СаСО3 + 2HCl = CaCl2 + CO2 + H2O