До 150 г 30%-ого розчину солі додали ще 45 г солі. якою стала масова частка солі у розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Аэлита.
1) mв( соли )=150*30/100=45
m смеси (соли)=150+45=195
mобщ(соли )=45+45=90
w=90*100/195=46,2%