Знайти кількість речовини кисню в 64 граммах кисню та обчисліть кількість молекул


Ответы на вопрос

Отвечает Гуськов Александр.

M(O2)=64г
Mr(O2)=32
N.a=6*10²³
Знайти N(O2)
u=m/Mr=N/N.a
u=64/32=0.5
N=N.a*u=6*10²³*0.5=3*10₂₃