У результаті взаємодії кальцій гідроксиду масою 37 г з амоній сульфатом одержали 15 г

аміаку.Обчисліть масову частку виходу амоніаку

Ответы на вопрос

Отвечает Кашипов Газинур.

Ca(OH)2 + (NH4)2SO4 = CaSO4 + 2NH3 + 2H2O
37/132=0.28
0.28/1=x/2
x=0.56
0.56 * 17 = 9.52
15/100=0.15
9.52/0.15=63.46% - масова частка практична від теоретично можливого