Визначте молекулярну формулу вуглеводню, в якому масова частка Карбону становить 88,09 %, а густина

його випарів за нормальних умов дорівнює 7,5 г/л.​

Ответы на вопрос

Отвечает Баграновская Даша.

Дано:

W(C)=88,09%

ρ(CxHy)=7,5г/л

Знайти: СхНу-?

Mr(CxHy)=ρ*Vm=7,5*22,4=168г/моль

W=Ar*n/Mr

0,8809=12*x/168

12x=148

x=12 - атомів С

y=168-12*12=168-144=24

C12H24