Знайти масову частку розщину який отримали при змішуванні 160г 20% розчину і 140г 40%.ПОМОГИТЕ!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Мошкарёва Катя.

W=(m1w1+m2w2)/(m1+m2)=(160*20+140*40)/300=(3200+5600)/300=29,33%