Визначте формулу вуглеводню, масова частка Гідрогену в якому становить 17,2% а, відносна густина за

нормальних умов 2,59г/л

Ответы на вопрос

Отвечает Стафинцова Маша.
М(СхНу)=2,59*22,4=58
n(H)=58*17,2/100*1=9,9=10
n(C)=(58-10)12=4
C4H10-бутан