Обчислити V водню, який утворюється при взаємодії Zn масою 13 г із сульфатною кислотою масою 20 г


Ответы на вопрос

Отвечает Никольская Алёна.
Zn + H2SO4=ZnSO4+H2
найдем кол-во в-ва Zn
n(Zn)= 13/65=0,2 моль
перебросим на H2, 
n(H2) = 0,2 т.к коэф одинаковые 
V(H2) = 0.2*22,4=4,48 л
Ответ: V(H2) = 4,48 л