Зпишіть формули сполук, утворених Карбоном та Оксигеном, назвіть їх. Порівняйте склад і

властивості. Напишіть рівняння реакцій, що підтверждують властивості цих оксидів.

Ответы на вопрос

Отвечает Авдеенко Виктория.
С + О2 = СО2
CO2 - вуглекислий газ або оксид вуглецю (IV)
є кислотним оксидомЗ водою утворює кислоти: 
СО2 + H2O = H2CO3 (вугільна кислота)
проявляє кислотні властивості і реагує з підставами, основними оксидами:
CO2 + Ca (OH) 2 = CaCO3 + H2O (карбонат кальцію і вода)
CO2 + CaO = CaCO3 (карбонат кальцію)
2С + O2 = 2CO
CO - чадний газ або оксид вуглецю (II)
Є несолеобразующіе оксидом