Визначте просту речовину, щразок якої кількістю 7 моль має масу 392 г


Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Роман.
Щоб  визначити  просту  речовину, треба  знайти її  молярну  масу. А  це  можна  зробити  за  формулою  кількості  речовини  і  вивести  з  неї  формулу  молярної  маси.  n = m / М, а  звідси:   M = m /n  = 392 / 7 = 56
Яка  ж  речовина  має  таку  молярну  масу?Дивимось   в  таблицю Менделєєва  і  пам"ятаємо, що  проста  речовина  складається  з  одного  елементу. Ферум (залізо) - у  нього  молярна  і  атомна  маса  збігаються  і дорівнюють  56.