Визначте молекулярну формулу вуглеводню, якщо масова частка карбону в ньому становить 90%, а

відносна густина за гелієм - 30.

Ответы на вопрос

Отвечает Мырцимова Полина.

CxHy - ? 

W(C)=90\%

W(H)=10 \%

n=Mr*W/Ar

D(He)=Mr(CxHy)/Mr(He)=30

Mr(CxHy)=30*Mr(He)=30*4=120

M(Cx)=108

M(Hy)=12

Y=12

X=9

C_{9}H_{12}