2. Обчисліть масові частки елементів у складній речовині S03​


Ответы на вопрос

Отвечает Сиразиев Дияз.

Ответ:

Объяснение:

Mr (SO3) = 1∙32 + 3∙16 = 32 + 48 =80

ω(S) = 32/80 = 0.4 = 40%

ω(O) = 16*3/80 = 0.6 = 60%