Визначте кількість речовини метану масою 5 грам​


Ответы на вопрос

Отвечает Черепанов Сергей.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(CH4)=5 г

М(СН4) = 16 г/моль

Найти

n(CH4)

n(CH4) = m / M = 5 г / 16 г/моль = 0,3 моль