Обчисліть відносну молекулярну масу речовин: АІ2(SО3)3 , N2O5 , K2O


Ответы на вопрос

Отвечает Макеенков Максим.

Mr (АІ₂(SО₃)₃) = 2 · 27 + 3 · ( 32 + 3 · 16 ) = 294.

Mr (N₂O₅) = 2 · 14 + 5 · 16 = 108.

Mr (K₂O) = 2 · 39 + 16 = 94.